Mustafa Kemal ATATRK
Oktay Eki
Oktay EK
CHP stanbul Milletvekili
D ileri Komisyonu yesi
Bugn 25 Haziran Pazartesi  2018
Laik Cumhuriyete Yaplan Ktlk
16.03.2015
Laik Cumhuriyete Yaplan Ktlk

 

Laik Cumhuriyete Yaplan En Büyük Kötülük

Bu memlekete yaplan KÖTÜLÜKLERN hemen hepsinin bagaj etiketinde YLK yazldr. Bir ksm da sahiden YLK yaptn sananlarn sebep olduu KÖTÜLÜKtür. Bir örnei bugünkü gazetelerde var:

Halkal'da Milli Eitim Bakan Nabi Avc'nn da katlmyla özel statülü Hac Bekta Veli Anadolu Lisesi'nin temeli atlacakm. Burada 600 Alevi örenci haftada 17 saat dini eitim görecekmi.

Bu liseyi kurmak isteyenleri anlamak mümkün. Ama devlet yönetenlerin konuya LAK DEVLET'te BU DORU MU diye bakmas zorunludur. Çünkü:

Bugün bir mezhep için özel statülü diye üstelik devlet eliyle okul kurarsanz yarn ayn örnei gösterip baka mezhep, tarikat ve cemaat okullar açmak isteyenlerin önüne geçemez, onlar için de okul açarsnz. te o zaman Türkiye'yi halen Irak'ta ve Suriye'de gördüümüz iç sava ortamna götüren yolu açm olursunuz.Bu da toplumun bir kesimini memnun edip oyunu almak uruna Büyük Atatürk'ün 600 yllk gemiten ald ders sonucu kurduu LAK CUMHURYETE yaplan EN BÜYÜK KÖTÜLÜK olarak tarihte yer alr. Yaanan bunca kanl mezhep kavgasndan ders almayanlara LANET OLSUN!