Mustafa Kemal ATATRK
Oktay Eki
Oktay EK
CHP stanbul Milletvekili
D ileri Komisyonu yesi
Bugn 17 Temmuz Sal  2018
Usta simler Onur Gn'ne Katlacak
Kaynak : http://www.gebzehaber.net/haber-11786-UstaisimlerOnurGununekatilacak.html | 05.12.2014
Usta simler Onur Gn'ne Katlacak

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Bakan Çetin Gürol ve yönetimi, 16 Ocak Basn Onur Günü etkinliklerinin eksiksiz geçmesi için youn bir mesai içerisinde. Bu çerçevede Bakan Çetin Gürol, Bakan Yardmcs Recep eyholu, dari Amir Ahmet Yavuz ve cemiyet üyesi Nazan Yavuz, Ankara’da bir dizi temasta bulundu. Ziyaretlerin ana temas ise, Atatürk’ün ilk ve tek basn toplantsn yapt yer olan zmit’te kutlanacak olan 16 Ocak Basn Onur Günü etkinlikleri oldu. 


Heyet ilk önce, uzun yllar Basn Konseyi Bakanl yapm olan deneyimli gazeteci ve CHP stanbul Milletvekili Oktay Eki’yi TBMM’deki makamnda ziyaret etti. Bakan Çetin Gürol, 16 Ocak Basn Onur Günü’nün önemine deindii konumasnda, “Bu yl çok daha kapsaml ve bu özel günü tüm Türkiye’ye duyuracak etkinliklere imza atmak istiyoruz. Bu günde sizin de aramzdan olmanz bize mutluluk verir” dedi ve Eki’ye 16 Ocak davetiyesini sundu. 


TAKP EDYORUM 


Deneyimli gazeteci Eki ise, 16 Ocak Basn Onur Günü etkinliklerini yakndan takip ettiini söyleyerek, “16 Ocak basn tarihi açsndan son derece önemli bir gün. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin bulup ortaya çkard ve her yl kutlanan etkinlikleri yakndan takip ettim. Nazik davetiniz nedeniyle sizlere çok teekkür ediyorum. Bu manada bu yl gerçekletirilecek etkinliklere ben de yer alacam” dedi. 


GÜROL’A TEEKKÜR

 

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Bakan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra, muhabirlikten balad televizyonculuk hayatn CNN Türk ve Kanal D’nin Ankara Temsilcisi olarak sürdüren Hande Frat’ ziyaret etti. Kanal D’de gerçekletirilen ziyarette Frat’a 16 Ocak davetiyesini sunan Gürol, “Bu önemli günde sizin de aramzda olmanz istiyoruz” dedi. Frat ise 16 Ocak’ta Kocaeli’nde olacan söyledi ve Gürol’a daveti için teekkür etti. 

Bu Haber Toplam 1389 defa Okundu.