Mustafa Kemal ATATRK
Oktay Eki
Oktay EK
CHP stanbul Milletvekili
D ileri Komisyonu yesi
Bugn 17 Temmuz Sal  2018
Eki, nergesi Hakknda Bykekmece CHP le Bakan'n Bilgilendirdi.
Kaynak : | 27.03.2014
Eki, nergesi Hakknda Bykekmece CHP le Bakan'n Bilgilendirdi.


''Sayn Dursun Tazegül

CHP Büyükçekmece lçe Bakan

Büyükçekmece/stanbul

 

 

Sayn Bakan,


Büyükçekmece snrlar içindeki Meneke yöresinin su ihtiyacnn SK yerine Büyükçekmece Belediyesine ait su tankerleriyle karlanmasnn AKP’li olmayan Belediye snrlar içinde yaayan insanlara kar yaplan ayrmcln somut bir ifadesi olduu düüncesiyle geçen yl (20 Temmuz 2013 tarihinde) Babakana yönelttiim soruya, aradan yaklak 9 ay geçtikten sonra çileri Bakan Efkan Ala imzasyla gelen yant ekte dikkatinize sunuyorum.

 Resmi yaz önce bir milletvekilinin “denetim” görevine sayg duymayan bir anlayn “dlayc” üslubunu yanstmaktadr. kincisi, yöneltilen sorulara “bilgi” içerikli hiçbir ey söylememektedir. Üçüncüsü, buyurgan ve sekter bir bürokrat imzasn tayan, “hizmet vermeyi” ve “sorun çözmeyi” deil “beni megul etmeyin” demeyi görev sayan bir zihniyetin ürünüdür.

 Bu düüncelerimin yerinde olup olmadn ekteki belgeleri okuyunca göreceksiniz. Bu gerçein yöre halk tarafndan da bilinmesinde bence yarar var.

 Sayglarmla.

Oktay Eki''

 

Önerge ve cevabna aadaki linkten ulaabilirsiniz:

http://oktayeksi.com.tr/?kkk=FaaliyetDetay&i=278&Name=B%FCy%FCk%E7ekmece%20Menek%FEe%20K%F6y%FC%20Su%20S%FDk%FDnt%FDs%FD%20Nas%FDl%20Giderilecek?

Bu Haber Toplam 983 defa Okundu.